Šių metų balandžio 25-26 dienomis Skirvytėje vyko klubo "Žvejo tribūna" organizuojamos varžybos - "Gros Gardons feeder cup". Jau keli metai iš eilės dalyvauju jose. Ne tik dėl to, kad jas organizuoja klubas kuriam priklausau, bet ir dėl to, kad man patinka žūklauti Skirvytėje ankstyvą pavasarį, kai sąlygos nėra palankios.
Šiais metais pavyko pakartoti savo rezultatą ir antrą kartą karjeroje iškovoti šiose varžybose antrąją vietą. O priedo pavyko dar laimėti ir BIG FISH nominaciją. Kadangi šiemet Skirvytėje oficialių varžybų nelabai nusimato, nebent sezono pabaigoje - galiu sau leisti pasidalinti įspūdžiais be jokių paslapčių. Galbūt kai kam bus įdomu paskaityti iš smalsumo, kiti gal ras kokių nors naudingų įžvalgų savoms žūklėms.
Pirminės įžvalgos pasiruošimui
Dėl didelio atstumo vykdyti fizinių treniruočių šioms varžyboms neturiu galimybės. Iš anksto buvau "užsibukinęs" darbe penktadieniui prieš varžybas išeiginę dieną, su mintimi kad turėsiu vieną vienintelę treniruotę išvakarėse prieš varžybas. Todėl tokiais atvejais svarbu pasirinkti kiek įmanoma daugiau papildomos informacijos ir pasidaryti tinkamas įžvalgas ir jų pagrindu - pirminį žūklės planą. Nuo to priklausys kokie įrankiai, masalai ir jaukai bus pasiimti varžyboms. O ten jau turint tik vieną vienintelę treniruotę išvakarėse - nebus galimybių žūklės planą keisti iš esmės. Ką atsiveši su savimi, tą ir turėsi. Taip kad su pasiruošimu juokauti nevalia.




