Nuorodos

www.polecompare.com - naudingas tinklapis tiems, kas nori įsigyti sudurtinę meškerę. Galima rasti įvairių gamintojų ir modelių aprašymus, preliminarias kainas, žvejų atsiliepimus.

www.gofishing.co.uk - angliškas tinklapis, kuriame gausu įdomios informacijos, pateiktos tiek tekstiniame tiek ir vaizdiniame pavidale - įvairios sistemėlės, žūklės technikų aprašymai, filmuota medžiaga ir t.t.

www.rsn.ru - rusiško žūklės žurnalo “Рыбачьте с нами” oficialus tinklapis. Šitų žurnalų galima įsigyti ir Lietuvos prekybos centruose, leidinys išleidžiamas kas mėnesį, ir tai vienas iš įdomesnių leidinių, pasižyminčiu itin didele informacijos gausa. Šiame tinklapyje galima rasti senesnių žurnalų archyvinius numerius bene nuo 2003 metų. O tai didžiulis informacijos lobynas.

www.voblery.com.ua - spiningautojai, mėgstantys žūklauti vobleriais, šio tinklapio adresą turi žinoti atmintinai. Tinklapyje yra visų populiariausių gamintojų katalogai su voblerių aprašymais, ir kas įdomiausia - su gausiais praktiniais lankytojų atsiliepimais. Prieš perkant eilinį brangų voblerį, visada atlieku “žvalgybą” apie konkretų modelį šioje svetainėje.

www.fadeevfishing.ru - oficialus rusų fiderio "guru" Aleksejaus Fadejevo tinklapis, su gausybe įvairiausios informacijos fiderio tema.

www.matchfishing.ru - rusiškas tinklapis skirtas klasikinei sportinei žūklei - plūdinė, fideris, karpių žūklė ir kt. Labai daug įvairios įdomios informacijos straipsnių bei video reportažų pavidale.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą