Nuorodos

www.polecompare.com - naudingas tinklapis tiems, kas nori įsigyti sudurtinę meškerę. Galima rasti įvairių gamintojų ir modelių aprašymus, preliminarias kainas, žvejų atsiliepimus.

www.gofishing.co.uk - angliškas tinklapis, kuriame gausu įdomios informacijos, pateiktos tiek tekstiniame tiek ir vaizdiniame pavidale - įvairios sistemėlės, žūklės technikų aprašymai, filmuota medžiaga ir t.t.

www.voblery.com.ua - spiningautojai, mėgstantys žūklauti vobleriais, šio tinklapio adresą turi žinoti atmintinai. Tinklapyje yra visų populiariausių gamintojų katalogai su voblerių aprašymais, ir kas įdomiausia - su gausiais praktiniais lankytojų atsiliepimais. Prieš perkant eilinį brangų voblerį, visada atlieku “žvalgybą” apie konkretų modelį šioje svetainėje.

www.fadeevfishing.ru - oficialus rusų fiderio "guru" Aleksejaus Fadejevo tinklapis, su gausybe įvairiausios informacijos fiderio tema.

www.matchfishing.ru - rusiškas tinklapis skirtas klasikinei sportinei žūklei - plūdinė, fideris, karpių žūklė ir kt. Labai daug įvairios įdomios informacijos straipsnių bei video reportažų pavidale.

www.gorek-gliny.pl - lenkiškas tinklapis kuriame yra ir internetinė parduotuvė, ir daug video medžiagos bei straipsnių skirtų plūdinei, dugninei bei poledinei žūklei.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą