Shopping and Fishing

INTERNETINĖS ŽŪKLĖS REIKMENŲ PARDUOTUVĖS:

www.harrissportsmail.com – žūklės reikmenys karpininkams, dugninės bei plūdinės gerbėjams, muselininkams ir spiningui. Asortimentas gal ir nėra labai gausus, bet galima rasti vieną kitą įdomų dalyką. Į Lietuvą siunčia tvarkingai, siuntimo kaina matoma iš karto prie prekės kainos, kas yra labai patogu. Išbandyta.

www.tackleuk.co.uk – plūdinės ir dugninės gerbėjams bei karpininkams tai tikrai verta dėmesio parduotuvė. Aišku, yra prekių ir muselininkams bei jūrinei žūklei. Nemažas asortimentas, daug įvairios įrangos bei priedų. Taip pat viskas tvarkoje su atsisiuntimu į Lietuvą. Išbandyta.

www.pecheur.com – prancūzų internetinė parduotuvė. Tikrai verta dėmesio. Gausus asortimentas įvairioms žūklės rūšims. Yra daug prekių iš prancūziškų bei kitų europietiškų brand‘ų kurių sunku rasti kitose internetinėse parduotuvėse – SENSAS, GARBOLINO, RAMEAU, BROWNING, SAKURA, BALZER, CAPERLAN, FOX, RIVE, SHAKESPEARE ir kt. Spiningo gerbėjai ras nemažai įdomių dalykų iš japonų gamintojų asortimento. Vėlgi, viskas tvarkingai su atsiskaitymu ir transportavimu į Lietuvą. Išbandyta.

www.fishtec.co.uk – angliška internetinė parduotuvė. Atskiroms žūklės rūšims asortimentai ne per gausiausi, bet yra daug TF GEAR produkcijos, kur galima rasti įdomesnių ir nelabai brangių gaminių. Į Lietuvą kaip ir siunčia prekes, bet asmeniškai dar nebandžiau čia prekintis.

www.fishingrepublic.org – taip pat angliška parduotuvė, su daug angliškų prekių ženklų. Prekės išskirstytos pagal žūklės rūšis – carp, coarse, sea, game/fly, specialist. Siuntimo kaina nerodoma, reikia derinti atskirai (pirma suformuojamas užsakymas, tada pardavėjas tik suskaičiuoja ir pateikia optimalius transportavimo kaštus), kas nėra labai patogu. Tad ir nebandžiau kol kas šios parduotuvės.

www.fishingwarehouseshop.co.uk – komentarai būtų visiškai identiški kaip aukščiau aprašytos parduotuvės.

www.fishingtackle24.de – vokiška internetinė parduotuvė, tad suprantama kad joje galima rasti ir vokiškų brand‘ų (DAM, Cormoran, Behr), kurių kitose parduotuvėse mažiau sutinkama. Bet gausus ir kitų gamintojų asortimentas. Į Lietuvą prekes siunčia per DPD kurjerius, todėl siuntimas tvarkingas, tik pastaruoju metu pabrangęs. Išbandyta.

www.fishing-mart.com.pl – tikrai verta dėmesio mūsų kaimynų lenkų internetinė parduotuvė. Didelis asortimentas įvairiausioms žūklės rūšims. Iš lenkiškų didesnių gamintojų galima rasti tik Dragon ir Jaxon, bet labai daug įdomių lenkiškų spiningo masalų, didelis jaukų ir papildų asortimentas. Su prekių atsisiuntimu irgi viskas labai sklandžiai, tad dažnai pas juos apsipirkinėju. Išbandyta.

www.vidrax-fishing.com – bulgariška internetinė parduotuvė. Stebuklų joje nėra, bet galima rasti itališkų Colmic ir Tubertini prekių, taip pat čia galima gauti populiaraus tarp spiningautojų Sasame Samuline pinto valo. Į Lietuvą siunčia tvarkingai. Išbandyta.

www.zvejys.lt - turbūt viena seniausiai veikiančių, jei ne pati seniausia lietuviška internetinė žūklės prekių parduotuvė. Esu pirkęs ne vieną prekę iš šios parduotuvės. Viskas su ja gerai, bent jau man jokių incidentų nenutiko.

www.anglerszone.eu - turbūt nėra nei vieno vilniečio spiningo fano, kuris nežinotų taip vadinamos tarp žveju "Fabų" parduotuvės Vilniuje. Tai tikra spiningautojų meka. Prieš kurį laiką UAB "Triturus" atidarė ir antrą savo parduotuvę Vilniuje. O štai pagaliau visai neseniai startavo ir ilgai laukta jų internetinė parduotuvė, su žinomais brand'ais - "St. Croix", "Pontoon 21", "Zipbaits", "Megabass", "Scotty" ir daugeliu kitų.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą